O nas / Zespół

Kancelaria

Powstanie naszej spółki jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku przejawiające się w konieczności zapewnienia klientom kompleksowej obsługi prawnej w jednym miejscu. Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, zarówno partnerzy, jak i adwokaci współpracujący z Kancelarią, których łączy wspólna pasja w znajdowaniu rozwiązań najtrudniejszych problemów naszych klientów. Do każdej Sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. W pracy wspierani jesteśmy przez doskonałych prawników, którzy są z nami, żeby wychodzić naprzeciw zagadnieniom, z którymi klienci nie chcą działać samodzielnie i bez wsparcia prawnego.

 

Na nasze umiejętności składa się wiele lat prowadzenia projektów w różnych dziedzinach prawa, w tym w szczególności, prawa cywilnego, obsługi inwestycji i roszczeń, kompleksowej obsłudze procesu udzielania i pozyskiwania zamówień Publicznych, zarówno po stronie Wykonawców jak i zamawiających oraz podmiotów gospodarczych, w każdym obszarze ich działalności.  Z tego powodu nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, co przekłada się na otwartość i szukanie nietuzinkowych rozwiązań.

Nasza kancelaria bardzo dynamicznie wspiera także osoby indywidualne w zmaganiach z problemami rodzinnymi i karnymi, ułatwiając wyjście z trudnych sytuacji, pod okiem profesjonalistów.

 

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim etyką adwokacką, w związku z tym zarówno wskazani do Państwa obsługi adwokaci, jak również osoby podlegające adwokatom zobowiązane są do dochowania najwyższej staranności w wykonywaniu na Państwa rzecz usług. Najwyższa staranność oznacza między innymi dochowanie terminów na wykonanie poszczególnych zadań, które zostaną nam zlecone. Terminowość jest niezbędna dla osiągnięcia oczekiwanych przez Państwa efektów na rynku.

 

Satysfakcja i aktywna działalność naszych klientów, jest dla nas głównym celem.

Zespół

Nasza Kancelaria stanowi zawodową rodzinę, którą tworzą zarówno młodzi prawnicy jak i ci o długim już stażu prawniczym. To połączenie wielkiej pasji, pracowitości i chęci działania z ogromnym doświadczeniem, które się wzajemnie uzupełniają i dają ogromne możliwości. Cechy te stanowią fundament i gwarancję nienagannej współpracy z klientami, która oparta jest przede wszystkim jednak na uczciwości, lojalności i profesjonalizmie w działaniu.

team_image
PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
Kamila Podwapińska
team_image
PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
Agnieszka Szczęsna-Federkiewicz
Michał Alabrudziński – adwokat

Adwokat Michał Alabrudziński prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych z zakresu prawa cywilnego i handlowego. Specjalizuje się również w procesach cywilnych, w szczególności z zakresu prawa rodzinnego, jak również w procesach karnych. Czynnie uczestniczy w życiu samorządu adwokackiego jako Protokolant Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie.

Prywatnie – czołowy polski gracz Scrabble, m.in. Mistrz Polski z 2012 roku.

Połączenie pasji, pracowitości oraz profesjonalizmu gwarantują owocną współpracę opartą na indywidualnych preferencjach każdego klienta.

e-mail: alabrudzinski@pskl.pl, tel.: 663 153 743

 

Katarzyna Buchowiecka – prawnik

Stała współpraca z Kancelarią w charakterze eksperta w dziedzinie zamówień publicznych. Doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych zdobywane nieprzerwanie od 1997 roku. Współpraca obejmuje między innymi świadczenie usług doradczych w sprawach dotyczących stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, kompleksowa obsługa Zamawiających i wykonawców, prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego we wszystkich trybach i branżach, kompleksowa obsługa podmiotów uczestniczących  w postępowaniach przetargowych w tym w szczególności w zakresie weryfikacji treści ogłoszenia  i siwz, przygotowanie ofert przetargowych, weryfikacja ofert konkurencyjnych, sporządzanie środków zaskarżenia i reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą.

 

Katarzyna Baran

Coroczna stypendystka na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Swoją pasję do nauki i prawa wyraża w codziennej pracy dla naszych klientów. Specjalizuje się w analizach zagadnień prawnych w szczególności z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych.